Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rezervácia nehnuteľnosti

Realitná kancelária BALAŽI REAL ESTATE s.r.o. má pripravený komplexný právny servis, ktorý sa začína uzatvorením Zmluvy o budúcej kúpnej zmluvy alebo Zmluvy o rezervácii nehnuteľností a následne vypracovaním kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou JUDr. Gabriely Strýčekovej – Nitra.  Táto zmluva zabezpečí predávajúcemu a kupujúcemu istotu, že predaj resp. kúpa nehnuteľnosti nastane. Kupujúci vkladá do úschovy realitnej kancelárie časť kúpnej ceny nehnuteľnosti. Týmto má garantované, že majiteľ nehnuteľnosti a realitná kancelária BALAŽI REAL ESTATE s.r.o. nebudú rokovať s ďalšími záujemcami o kúpu a nehnuteľnosť sa vyradí z ponuky.

Na zabezpečenie tohto slúži bezpečná úschova peňažných prostriedkov na rezervačných účtoch, ktoré sú zriadené výhradne iba pre tento účel.  

Realitná kancelária BALAŽI REAL ESTATE s.r.o. preberá do úschovy peňažné prostriedky, zálohy na kúpnu cenu za nehnuteľnosť osobitný rezervačný bankový účet. Realitná kancelária nepoužíva takto zložené peňažné prostriedky svojich klientov pre potreby prevádzky kancelárie, a ani iným spôsobom s nimi nijako nedisponuje. Realitná kancelária nepreberá peňažné prostriedky do úschovy v hotovosti.