spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Rezervácia nehnuteľnosti

Realitná kancelária BALAŽI s.r.o. má pripravený komplexný právny servis, ktorý sa začína uzatvorením Zmluvy o budúcej kúpnej zmluvy alebo Zmluvy o rezervácii nehnuteľností a následne vypracovaním kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou JUDr. Gabriely Strýčekovej – Nitra.  Táto zmluva zabezpečí predávajúcemu a kupujúcemu istotu, že predaj resp. kúpa nehnuteľnosti nastane. Kupujúci vkladá do úschovy realitnej kancelárie časť kúpnej ceny nehnuteľnosti. Týmto má garantované, že majiteľ nehnuteľnosti a realitná kancelária BALAŽI s.r.o. nebudú rokovať s ďalšími záujemcami o kúpu a nehnuteľnosť sa vyradí z ponuky.

Na zabezpečenie tohto slúži bezpečná úschova peňažných prostriedkov na rezervačných účtoch, ktoré sú zriadené výhradne iba pre tento účel.  

Realitná kancelária BALAŽI s.r.o. preberá do úschovy peňažné prostriedky, zálohy na kúpnu cenu za nehnuteľnosť osobitný rezervačný bankový účet. Realitná kancelária nepoužíva takto zložené peňažné prostriedky svojich klientov pre potreby prevádzky kancelárie, a ani iným spôsobom s nimi nijako nedisponuje. Realitná kancelária nepreberá peňažné prostriedky do úschovy v hotovosti.