Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Obhliadka nehnuteľnosti

  • Poskytnutie informácií o nehnuteľnosti
  • Ochrana majetku klientov realitnej kancelárie

Pred každou obhliadkou nehnuteľnosti je potrebné vyžiadať predloženie od záujemcu o obhliadku nehnuteľnosti ich platný doklad totožnosti. Zároveň s každým záujemcom spísať záznam o prehliadke nehnuteľnosti. alebo záznam o poskytnutí informácií. Bez predloženia dokladu totožnosti a podpísania tohto záznamu nie je možná klientovi zo strany realitnej kancelárie obhliadka nehnuteľnosti.
Chránime majetok klientov, ktorí nám dali súhlas na sprostredkovanie predaja alebo prenájmu ich nehnuteľnosti a každý maklér musí mať prehľad, komu nehnuteľnosť ukazoval. Predchádza tak možným následným krádežiam a vlámaniam do nehnuteľnosti našich klientov. Nie všetci záujemcovia o obhliadku nehnuteľnosti sú seriózni a ich záujem o obhliadku nehnuteľnosti môže mať úplný iný charakter, ako je jeho následná kúpa alebo prenájom. 
Realitná kancelária BALAŽI REAL ESTATE  s.r.o. - platí pre všetkých jej maklérov s platnou mandátnou zmluvou -  má vypracované projekty informačných systémov na ochranu osobných údajov našich klientov, aj program vlastnej činnosti zameranej na legalizáciu príjmov z trestnej činnosti a financovanie terorizmu, čo nám vyplýva zo zákona. Bez spracovania osobných údajov našich klientov by sme nemohli uzatvárať kúpne a nájomné zmluvy, čo je hlavná naplň našej činnosti.