Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

PRÁZNOVCE- Stavebný pozemok, 1104 m2, okr. Topoľčany

Interné ID: LG013
Ulica: Hviezdoslavova ul.
Obec: Práznovce
Okres: Topoľčany
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
61 990 €

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme Vám na predaj stavebný pozemok v lukratívnej lokalite obce Práznovce, okr. Topoľčany. Pozemok má rozlohu 1104 m2 a je situovaný na hlavnej ulice. Všetky inžinierske siete sa nachádzajú v dosahu (elektrina, voda, plyn).

Pozemok je v zmysle územného plánu obce určený na zastavanie pre individuálnu bytovú výstavbu na 2 nadzemné podlažia/+ obytné podkrovie/. Regulatív zastavania je 40%.

Bližšie informácie Vám ochotne poskytneme na tel. čísle: 0915 203 456 alebo 0918 087 395

ZABEZPEČÍME: - Hypotekárny úver, kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - geodetické služby - profesionálny prístup.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1104 m2
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
blízko
Plyn:
áno

Úverová kalkulačka

Maklér

Mgr. Lenka Grachová

Mgr. Lenka Grachová

KONATEĽ - FINANČNÝ SPROSTREDKOVATEĽ

  • Deutsch
  • English

Budujem svoju prácu na dôvere a statuse profesionála.

Mojou víziou je sprostredkovať profesionálne realitné a finančné služby. Venujem sa poisťovníctvu, sprostredkovaniu úverov, obchodu, realitám, marketingu i manažmentu.

SKÚŠKY , VZDELANIE , SKÚSENOSTI :

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti