Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Lipovec - rekreačné pozemky-záhrady 2500m2, výmera 5000m2

Interné ID: JH121
Obec: Lipovec
Okres: Martin
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Záhrady
25 000 €

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme Vám na predaj pozemok s výmerou cca 2500 m2. Nachádza sa v katastrálnom území Lipovec. Záhrada vhodná pre stavbu mobilného domu, chaty, alebo len ako sad a záhrada.
Pozemok je vedený na katastri ako TTP na C -parcele. Je podlhovastého tvaru. Pozemok je orientovaný na juh, je rovinatý. Je vhodný na viac účelov, aj ako investičný.

Bližšie informácie Vám ochotne poskytnú na čísle: 0911 690 195 Obhliadka po tel. dohovore.

ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - geodetické služby - profesionálny prístup

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
2514 m2

Úverová kalkulačka

Maklér

Jozef Hlavatý

Jozef Hlavatý

REALITNÝ MAKLÉR - FINANČNÝ SPROSTREDKOVATEĽ

Realitnému biznisu s nehnuteľnosťami sa venujem aktívne niekoľko rokov. Svojim profesionálnym a odborným prístupom sa snažím pomôcť rovnako predávajúcim, ako aj kupujúcim pri ich dôležitom rozhodnutí - zmene bývania.
Spolupracujem s bankami a poisťovňami, preto viem poradiť klientom najvýhodnejšie riešenie ich požiadaviek na sporenie, úver či poistenie.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti