Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

MOŠOVCE - pozemok 490m2 na stavbu rodinného domu

Interné ID: JH135
Ulica: Krčméryho
Obec: Mošovce
Okres: Turčianske Teplice
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Developerské projekty
Typ: Predaj
Typ projektu: Výstavba domov
39 000 €

Popis developerského projektu

Realitná kancelária BALAŽI REAL ESTATE s,r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok cca 490 m2, v katastrálnom území MOŠOVCE.

Pozemok sa nachádza na začiatku ulice s novými domami, je vhodný na stavbu domu resp. mobilného domu. Na pozemku, alebo v jeho blízkosti sú dostupné všetky siete , vedľa pozemku preteká bystrinka, je vhodný aj na stavbu rekreačného objektu.

Pozemok je vedený na katastri ako TTP na C -parcele. Nachádza sa v územnom pláne obce určený na výstavbu domov. Tvar- trojuholníkový. Pozemok je orientovaný na juhozápad, je to rovina. Je vhodný na viac účelov, aj ako investičný.

Bližšie informácie Vám ochotne poskytnú na čísle: 0911 690 195 Dohodnite si obhliadku ešte dnes.

ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - geodetické služby - profesionálny prístup

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
pôvodný
Inžinierske siete:
blízko

Úverová kalkulačka

Maklér

Jozef Hlavatý

Jozef Hlavatý

REALITNÝ MAKLÉR - FINANČNÝ SPROSTREDKOVATEĽ

Realitnému biznisu s nehnuteľnosťami sa venujem aktívne niekoľko rokov. Svojim profesionálnym a odborným prístupom sa snažím pomôcť rovnako predávajúcim, ako aj kupujúcim pri ich dôležitom rozhodnutí - zmene bývania.
Spolupracujem s bankami a poisťovňami, preto viem poradiť klientom najvýhodnejšie riešenie ich požiadaviek na sporenie, úver či poistenie.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti