Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

ZÁZRIVÁ- Havrania pozemok 675 m2 okres Dolný Kubín

Interné ID: LP137
Ulica: -
Obec: Zázrivá
Okres: Dolný Kubín
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
6 400 €

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Balaži s.r.o. Vám ponúka na predaj podiel 1/100 pozemku čo je 675 m2.
Pozemok je určený na rekareáciu nie na výstavbu v obci Zázrivá v časti Havrania. Pozemok je v podielovom spoluvlastníctve a vlastník predáva svoj podiel.

Viac informácií na telefónnom čísle: 0911 690 195, 0918 970 644 alebo 0911 690 195

ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - geodetické služby - profesionálny prístup

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
675 m2

Úverová kalkulačka

Maklér

Jozef Hlavatý

Jozef Hlavatý

REALITNÝ MAKLÉR - FINANČNÝ SPROSTREDKOVATEĽ

Realitnému biznisu s nehnuteľnosťami sa venujem aktívne niekoľko rokov. Svojim profesionálnym a odborným prístupom sa snažím pomôcť rovnako predávajúcim, ako aj kupujúcim pri ich dôležitom rozhodnutí - zmene bývania.
Spolupracujem s bankami a poisťovňami, preto viem poradiť klientom najvýhodnejšie riešenie ich požiadaviek na sporenie, úver či poistenie.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti