spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

VRÚTKY- pozemok Karvaša Blahovca 7274m2,okr. Martin

Interné ID: JH 022
Ulica: -
Obec: Vrútky
Okres: Martin
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - komerčné
181 850 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemky na komerčné /stavebné/ účely v katastri Vrútok časť Karvaša Bláhovca-Ihličky, pozemok pozostáva z troch parciel a spevnenej prístupovej cesty so spoločnou parcelou o celkovej výmere :3272 m2. Dve samostatné parcely s výmerou 2001 m2 jedna z nich je už oplotená , druhá neoplotená s výmerou 2001 m2, obidve s prípravou na stavbu domov .K pozemkom je schválená prípojka 220/380 V. Parcely sú vyčistené v prekrásnom prostredí slnečnom orientácia na juhozápad. Parcely je možné využiť na stavbu rodinných domov, chát alebo iných komerčných projektov.

Pozri video tu: youtube.com/watch?v=J-Fe36NeejY&feature=youtu.be

Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle realitného makléra: 0911 690 195 alebo 0918 540 249

ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - geodetické služby - profesionálny prístup

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
7274 m2

Úverová kalkulačka

Maklér

Jozef Hlavatý

Jozef Hlavatý

zástupca riaditeľa pobočky, realitný maklér

Realitnému biznisu s nehnuteľnosťami sa venujem aktívne niekoľko rokov. Svojim profesionálnym a odborným prístupom sa snažím pomôcť rovnako predávajúcim, ako aj kupujúcim pri ich dôležitom rozhodnutí - zmene bývania.
Spolupracujem s bankami a poisťovňami, preto viem poradiť klientom najvýhodnejšie riešenie ich požiadaviek na sporenie, úver či poistenie.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti