spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

TOPOĽČANY ADMINISTRATÍVNA BUDOVA s príslušenstvom

Interné ID: LG058
Ulica: -
Obec: Topoľčany
Okres: Topoľčany
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Kancelárie
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj budovy so zariadením a príslušenstvom v meste Topoľčany vhodné na podnikanie v stavebníctve alebo na iné obchodné činnosti.

Administratívna budova: pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a podkrovia o celkovej úžitkovej ploche 479 m2. Murivo je z pálených tehál, zateplené Nobasilom hr. 10 cm. V každej kancelárii je rozvod telefónu, internetovej siete, rozvod teplej a studenej vody, klimatizácia. Kúrenie podlahové, kotol ústredného kúrenia na plyn. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom a bezpečnou signalizáciou. Objekt má energetický certifikát.

Opravárenská dielňa: jednopodlažný objekt stavebne prepojený z administratívnou budovou. Murivo z pálených tehál, zateplené. Kúrenie plynové, oceľové radiátory. Pozostáva z dielne s montážnou jamou o výmere 68,4m2 a skladu náhradných dielov o výmere 57m2.

Sklady materiálu: Jednopodlažný objekt, stavebne rozdelený na tri samostatné sklady, každý o výmere 57m2. Murivo z pálených tehál, objekt nie je vykurovaný.

Garáže: Jedná sa o 4ks prefabrikovaných garáží, situovaných v radovej zástavbe tak, že medzi nimi sú vytvorené ďalšie dve miesta na garážovanie alebo sklady.

Dvor: Je oplotený prevažne betónovým bariérovým plotom, časť od ulice je murovaná s výplňou. Prevažná časť pozemku je spevnená betónovým povrchom hr. 15-20cm. Spevnené plochy sú určené na parkovanie stavebnej techniky a osobných automobilov. Betónové plochy sú vyspádované a odkanalizované cez zachytávač ropných látok. Celý areál je monitorovaný kamerovým systémom a bezpečnostnou signalizáciou, napojenou na centrálny pult ochrany. Celková výmera pozemku je 4080m2.
Na nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Pozri video tu: youtube.com/watch?v=TcxKcErT7tU

Viac info tu: hydro-topolcany-s-r-o.webnode.sk

Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle: 0907 306 592

ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - súdnoznalecký posudok - geodetické služby - profesionálny prístup.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
4080 m2
Úžitková plocha:
479 m2
Počet podlaží:
2
Balkón:
neuvedené
Kúpeľňa:
neuvedené
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
nie
Energetický certifikát:
nie
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Zariadenie:
zariadený
Garáž:
áno - 5 áut
Materiál:
neuvedené
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
neuvedené
Vykurovanie:
neuvedené

Úverová kalkulačka

Maklér

Mgr. Lenka Grachová

Mgr. Lenka Grachová

asistentka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti