spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

NEMČICE exkluzívne stavebný pozemok 7063 m2, okr. Topoľčany

Interné ID: JM007
Ulica: -
Obec: Nemčice
Okres: Topoľčany
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
22 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok, tichá lokalita vhodný na výstavbu rodinných domov v obci Nemčice, okr. Topoľčany Plocha: pozemku 7063 m2. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka.. Vhodné pre developerský projekt rozparcelovať na 10 a viac stavebných pozemkov.
Obec Nemčice je vzdialená 4,6km od Topoľčian, 29km od Piešťan, 34km od Hlohovca a 36km od Nitry. V obci sa nachádza materská škola. Katastrom obce Nemčice prechádzajú cyklotrasy
Ponuku pozemku vhodne dopĺňame vizualizáciou návrhu nizkoenergetického domu na mieru za výhodnú cenu, ktorého stavbu je možné zabezpečiť partnerskou spoločnosťou realitnej kancelárie. /obrázok vo fotogalérii/ Cena 22 Eur/m2.
ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - geodetické služby - profesionálny prístup .
Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle 0917553609 u realitného makléra Ing.Jana Minarovičová

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
7063 m2
Káblová televízia:
nie
El. napätie:
nie
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
blízko
Kanalizácia:
nie
Plyn:
nie

Úverová kalkulačka

Maklér

Ing. Jana Minarovičová

Ing. Jana Minarovičová

realitný maklér

Pracujem v oblasti realít a ako hypotekárny špecialista pre komerčné banky, poisťovne a stavebné sporiteľne. Venujem sa aj účtovníctvu pre živnostníkov.
Najdôležitejšia je pre mňa spokojnosť klienta. Nie som závislá riešiť klientom ich požiadavky v jednej banke alebo poisťovni. Pre klientov hľadám optimálne riešenie konkrétnych požiadaviek na sporenie, úver, nehnuteľnosť, poistenie života, majetku, automobilov a spracovanie daňového priznania.
Finančných sprostredkovateľov je dnes veľa, ale máloktorý sa stane profesionálom a vydrží dlhodobo pracovať vo finančnom sektore.

Som registrovaná v Národnej banke Slovenska.. Mám odborné skúšky a vzdelávanie v oblastiach finančného sprostredkovania a finančného poradenstva pre odvetvia vklady, poistenie, úvery, stavebné sporenie a vedenie jednoduchého účtovníctva.

Dlhoročnú prax, spokojnosť klientov a fungujúca kancelária od roku 2001.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti