Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Ing.  Pavol Hluchý

Ing. Pavol Hluchý

REALITNÝ MAKLÉR

Realitnému biznisu s nehnuteľnosťami sa venujem aktívne od roku 2012. Svojim profesionálnym a odborným prístupom sa snažím pomôcť rovnako predávajúcim, ako aj kupujúcim pri ich dôležitom rozhodnutí - zmene bývania.

Mnohí predávajúci či kupujúci si ani neuvedomujú, že výber správneho makléra je jedno z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré by mali urobiť na samom začiatku. Od osobnosti a vzájomného vzťahu s maklérom, bude závisieť ako úspešný bude ich obchod. Plne si uvedomujem tú skutočnosť, že dôvera, ktorú do realitného makléra vkladajú, či už majiteľ nehnuteľnosti, alebo záujemca o jej kúpu, je obrovská. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, precíznosť, dôveru a spoľahlivosť. Som seriózny, úprimný a je na mňa spoľahnutie. Snažím sa pri akejkoľvek činnosti vykonávať svoju prácu profesionálne. Mojou prvoradou úlohou je pomôcť Vám pri predaji, alebo kúpe nehnuteľnosti, čo je podmienené vzájomnou dôverou. Prioritou mojej práce je plynulý a bezpečný predaj či kúpa nehnuteľnosti počas celého procesu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti, po odbornej ale aj ľudskej stránke. Spokojnosť predávajúceho a kupujúceho vo mne vyvolávajú pocit, že som si províziu zaslúžil a utvrdzujú ma v tom, že moja práca má zmysel.

Spokojnosť klientov je mojou prioritou.

Rád sa stanem Vašim osobným maklérom.

Kontaktujte ma